APIE

3D VIZUALIZACIJOS

3D vizualizacijos
3D vizualizacijos

Padedu interjero dizaineriams perteikti jų viziją kuriant 3D vizualizacijas. Jei esate dizaineris, mielai Jus kviečiu išbandyti mano paslaugą nemokamai, kad galėtumėte įsivertinti teikiamą naudą. Susisiekite su manimi spausdami nuorodą ,„Kontaktai“ ir gaukite paslaugos pasiūlymą.

Kaip viskas veikia?

Darbo procesas

1.

Surenkami visi brėžiniai ir interjero detalės

Kuo daugiau informacijos surenkama tuo tikslesnės vizualizacijos gaunamos. Tai gali būti sienų, grindų išklotinės, brėžinys ant milimetrinio popieriaus. Mood bordas su daiktais arba interjero medžiagomis Svarbiausia gauti informaciją apie patalpos turį ir interjero detales.

3.

Atsiunčiamos vizualizacijos patvirtinimui

Pradedama kurti vizualizacija iš surinktos informacijos. Sudedamos visos detalės, kurios buvo pateiktos brėžinių pavidalu arba aptartos susitikimo metu.

2.

Išklausomi pageidavimai ir norai

Susitikimo metu išklausomos visos norimos atvaizduoti detalės ir akcentai. Medžiagiškumas, spalvos, raštai ir kitos svarbios detalės sukurti norimą vizualizaciją.

4.

Jei reikia atliekami pataisymai

Gavus vizualizaciją interjero dizaineris įsivertina ar viskas tinka. Jei reikia atliekami pataisymai ir vizualizacija vėl pateikiama peržiūrai.

Turite klausimų?

Iškilo neaiškumų? Drąsiai klauskite susisiekdami spaudžiant ,,Kontaktai,, nuorodą

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite naudingą informaciją!